Projekty UE

O Nas

Firma Amber Marcin Buzalski, budowana od czterech pokoleń, jest obecnie jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów biżuterii srebrnej z bursztynem w Polsce. W roku 2014 sprzedaliśmy ponad 1200kg biżuterii srebrnej z bursztynem do 42 krajów na sześciu kontynentach.

Szczycimy się największym magazynem biżuterii  bursztynowej w Gdańsku. W naszym showroomie znajdziecie zawsze ponad 300kg najwyższej jakości produktów od malutkich odlewanych wisiorków do olśniewających, ręcznie wykonanych naszyjników. Każdego roku wprowadzamy nowe kolekcje aby sprostać światowym trendom.

Jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników, sam zaś pełnię funkcję Członka Zarządu MSB. Dzięki zdobytej przez lata pracy wiedzy eksperckiej zdobyłem tytuł Certyfikowanego Rzeczoznawcy Bursztynowego.  Dzięki tej wiedzy zajmujemy się też wydobyciem i eksportem surowca bursztynowego, który posiadamy w stałej sprzedaży.

Bierzemy udział w najważniejszych targach biżuterii w Polsce- Amberif i Ambermart. Nasza firma jako jedna z czterech jest na tych targach obecna od samego początku w roku 1993.  Wystawiamy się też Chinach- na Hong Kong International Jewellery Show oraz Beijing International Jewellery Fair.

Z wielkim szacunkiem dla gdańskiej tradycji bursztynniczej pracujemy w bursztynie bałtyckim i srebrze próby 925. W roku 2014 z dużym sukcesem wprowadziliśmy do naszej oferty bursztyn oprawiony w złoto. Oferujemy najwyższe światowe standardy obsługi klienta, lojalną współpracę, najwyższej jakości produkty.

Zapraszamy do współpracy!

Marcin Buzalski, Właściciel