Projekty UE

Zamówienia

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do obejrzenia naszych katalogów. Przy każdym produkcie znajduje się jego numer katalogowy i waga, oraz, w przypadku wyrobów odlewanych, kształt i rozmiar użytych kamieni. W przypadku biżuterii ręcznej wagi katalogowe mogą różnić się nieznacznie od podanych.

Numer katalogowy składa się z trzech części. Dla biżuterii ręcznej zaczyna się od „HM/” a dla odlewów od „C/”, potem następuje unikalny cztero-cyfrowy numer kolekcji a kończy się skrótem asortymentu jak „/R” dla pierścionka, „/ER” dla kolczyków, „/P” dla wisiorka, „/BC” dla bransoletki, „/N” dla kolii, „/BR” dla broszki i „/CF” dla spinek do mankietów

Składając zamówienie  należy spisać numery katalogowe, ilość sztuk oraz kolor bursztynu jaki chcecie Państwo otrzymać (koniakowy, zielony, wiśniowy, naturalny bądź żółty matowy). W przypadku niektórych kolczyków można wybrać też rodzaj zawieszki- sztyft lub zapięcie wiszące.

Minimalna wielkość zamówienia to 500g i nie mniej niż 5 szt ze wzoru. W przypadku bransolet i Naszyjników powyżej 50g istnieje możliwość zamówienia jednej sztuki. Ceny biżuterii zależą od bieżących cen surowców, poziomu kursów walutowych jak im wielkości zamówienia.. Aby otrzymać od nas cennik prosimy o kontakt mailowy maksymilian@ambermb.eu lub skorzystanie z formularza.

Wiemy z naszego doświadczenia, że nie wszyscy klienci są w stanie po raz pierwszy złożyć zamówienie we wspomnianych ilościach dlatego przy pierwszym zamówieniu podane wcześniej ograniczenia ilościowe nie obowiązują. Zastrzegamy sobie jednak prawo do niezrealizowania części zamówienia jeśli produktów nie ma na magazynie lub produkcja pojedynczych sztuk skomplikowała by nam realizację pozostałych zamówień.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego showroomu i zrobienia zakupów na miejscu. W tym przypadku nie obowiązują ograniczenia ilościowe. Po dokonaniu zakupów możemy zrobić odprawę celną zakupów co pozwoli Państwu na bezpieczne wywiezienie biżuterii z Polski na pokładzie Waszego samolotu.

Dzięki temu, że posiadamy największy w branży magazyn gotowej biżuterii, na realizację zamówień potrzebujemy zazwyczaj tylko trzy tygodnie. Po zrealizowaniu zamówienia wysylamy mailem fakturę. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy paczkę na podany adres . Dbając o jakość obsługi wysyłamy naszą biżuterię w pełni ubezpieczoną za pośrednictwem firmy Brinks Global Services. Jest to najszybszy i najbezpieczniejszy przewoźnik na świecie. Do klientów z terenu Unii Europejskiej paczki możemy wysyłać również przez EMS. Jest to forma bezpieczna choć nie tak szybka jak Brinks. Na wyraźne życzenia klienta paczki możemy też wysłać poprzez inne firmy kurierskie ale w tym przypadku nie ponosimy odpowiedzialności za wysyłkę. Koszt wysyłki doliczamy do faktury.

Do stałych klientów wysyłamy paczki przed otrzymaniem przelewu. Oferujemy też odroczoną płatność. Przy terminie płatności do 30 dni od momentu wysłania doliczamy do cen 5%, przy terminie 60 dni doliczamy 10%.

Nasze produkty objęte są roczną gwarancją. Dokonujemy bezpłatnych napraw lub wymiany na nowy produkt  jeżeli uszkodzenie nastąpiło z naszej winy. W przypadku gdy uszkodzenie nastąpiło z winy klienta możemy podjąć sie wykonania odpłatnej naprawy. Czernienie wyrobów srebrnych nie jest uznawane za uszkodzenie, ale za właściwość fizyczną srebra. Firma może podjąć się odpłatnie wypolerowania wyrobów srebrnych ustalając cenę i termin wykonania indywidualnie z klientem.